2017 İçin 7 Pozitif Öneri

Kategori: Sağlıklı Besleniyorum | 0

2017 İçin 7 Pozitif Öneri

Mutlu Yıllar; 2017 ‘de 7 Pozitif Öneri

Her yıl yeni umutları, yeni kararları ve yepyeni adımları beraberinde getirir. 2017’de hayallerinize ulaşmanın ve daha mutlu olmanın yolu ise pozitif olmaktan ve düzenden geçiyor.

İşte size muhteşem bir 2017 için 7 öneri;

1-Düzenli olun:

Ben dağınık severim demeyin. Evinizi, ofisinizi daha düzenli tutun. Düzenli olmak için çok basit ve herkesin uygulayabileceği bir çözüm önerimiz var: 5 dakika kuralı. Her gün sabah kalkınca ve gece yatmadan önce 5 dakikanızı toparlanmaya ayırmanın hayatınızda yaratacağı etkiye inanamayacaksınız.

2-Bir olumlama listesi çıkarın:

Tüm seneden beklentilerinizi ifade ettiğiniz bir olumlama listesi hazırlayın. Ve o listeyi sürekli yanınızda taşıyın.

3-Her güne teşekkür edin:

Daha çok teşekkür edin. Kendinize, sevgilinize, eşinize, arkadaşlarınıza, ailenize, size iyi gelen herkese… Teşekkür etmek sizi pozitif hissettirmenin yanı sıra, sahip olduklarınızın kıymetini de bilmenizi sağlar. (2017 İçin 7 Pozitif Öneri)

 4-Spora başlayın:

Bu sene başlayacağım, yapacağım gibi gelecek kararlarını bırakın. Sadece başlayın ve yapın.

 5-Sorunlara karşı başka bir bakış açısı geliştirin:

Çoğu zaman sorunların üzerinde durmakla, çözümün üzerinde durmak arasında kalıyoruz. Her zaman çözüm tarafını tercih edin. Sorunları kafanızda büyütmek yerine çözüm arayışına girin.

 6-Size iyi gelen arkadaşlar edinin:

Enerjinizi alan, negatif ilişkilerinizden bu sene vazgeçin. Sizi yükselten ve pozitif enerji veren ilişkiler geliştirin.

7-İyi beslenin:

Besinler hem ruhumuza hem de bedenimize iyi gelmelidir. Size iyi gelecek gıdalar tüketin. Bu sene o hep şikayet ettiğiniz kilolardan da kurtulun. (2017 İçin 7 Pozitif Öneri)

Mutlu Yıllar
(Herbalaktif)

 

  KATKISI OLDUYSA; KATKI İÇİN PAYLAŞ

PaylaşShare on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on TumblrShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Bir Cevap Yazın

Bir yorum göndermek için giriş yapmış olmalısınız.